Dlaczego warto zostać członkiem klubu?

To ekskluzywny klub, który daje dostęp do platformy, dzięki której możesz oszczędzać na podróżach 25%!

Pierwszy i jedyny w branży rejsów wycieczkowych tego typu projekt. Firma powstała w 2015 roku i jest obecna w ponad 204 krajach. Strona jest natomiast dostępna obecnie w 17 językach, na której możemy znaleźć ponad 21 000 rejsów i 200 000 hoteli i kurortów na całym świecie.

Rejsy stały się niezwykle popularne i jest to najszybciej rozwijający się segment w branży turystycznej wartej 8 bilionów dolarów. Rejsy mają niesamowite zalety, na przykład to, że musisz tylko raz wypakować swoją walizkę, a Twój ultra luksusowy kurort przemieszcza się razem z Tobą po całym świecie. Masz całodobowy dostęp do najlepszej kuchni i wszelkich rozrywek.

Podróżuj taniej! 

3 noce - Bahamy do Miami - rejs statkiem Carnival

Oszczędzasz 25%!

8 nocy - Gracja, Czarnogóra, Włochy - rejs statkiem MSC Cruises

Oszczędzasz 25%!

4 noce z Azji do Shanghaju - Rejs statkiem Norwegian Epic

Oszczędzasz 25%!

8 nocy - Meksyk i USA - rejs statkiem Holland America

Oszczędzasz 25%!

4 noce - Włochy i Chorwacja - rejs statkiem Costa Mediterranea

Oszczędzasz 25%!

11 nocy - USA, Hawaje, Meksyk - statkiem Princess Cruises

Oszczędzasz 25%!

Z

Konkretny i Oryginalny Produkt

Z

Sprawdzona firma (8 lat na rynku)

Z

Bardzo Dobry Plan Wynagrodzeń

Z

Biznes z pokolenia na pokolenie

Z

Najszybciej Rozwijająca się Branża

Z

Alternatywa dla Biznesu Tradycyjnego

Z

Zarządzany Przez Expertów

Z

Biznes Globalny (204 Różnych Państw)

Z

Szybko Działający Support

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:

Dlaczego klub udostępnia tylko możliwość podróżowania statkami ?

W tej chwili tylko 20% mieszkańców podróżowało rejsami, Europejczyków mniej niż 10%, a w innych krajach jeszcze mniej. Rejsy eksluzywnymi statkami są coraz bardziej populane. Jest to jeden z najlepiej rozwijających się segmentów w branży turystycznej pod względem wartości – 8 bilionów dolarów amerykańskich. Dodatkowo firma wprowadziła możliwość rezerwacji hoteli i kurortów spośród 200 000 destynacji na całym świecie.

Co konkretnie jest produktem w klubie ?

Główny produkt jaki otrzymujesz to dostęp do specjalnej wyszukiwarki (typu booking.com) gdzie możesz zarezerwować ekskluzywny rejs spośród 21 000 ofert, luksusowe hotele i kurorty spośród 200 000 po Europie czy nawet całym świecie oszczędzając 25%.

Czy mogę na tym dodatkowo zarabiać ?

Jak najbardziej 🙂 Jest tutaj kilka możliwości generowania dodatkowego dochodu, dzięki temu możesz podróżować dużo korzystniej. Jest to świetna alternatywa dla biznesu tradycyjnego, zmienia podejście do zarabiania pieniędzy i daje niewyobrażalnie ciekawy lifestyle.

Czy nie stracę swoich oszczędności ?

Nie ma takiej możliwości! To co zgromadzisz zabezpieczone jest na koncie powierniczym TrustMyTravel w Barclays Bank (największy bank Brytyjski). Nawet jeżeli z bardzo mało prowdopodobnych przyczyn klub stałby się niewypłacalny, nadal masz dostęp do swoich punktów przez 5 lat od wpłaty.

Wyspa tropikalna

Bezpieczeństwo

Bardzo ważne jest tutaj zabezpieczenie!

Klub powstał dzięki 3 najwiekszych firmom, które produkują wielkie statki dla ogromnego rynku jakim są ekskluzywne rejsy wycieczkowe. Projekt  jest honorowym członkiem między narodowego stowarzyszenia linii wycieczkowych CLIA i otrzymał aż 3 certyfikaty niezawodności.

Posiadamy certyfikacje i potwierdzenia między narodowego sprzedawcy podróży SOT – Seller of Travel. Rejestracja w sot oznacza że firma przeszła wszystkie kontrole prawne, księgowe i podatkowe. Dzięki temu ma bardzo dobrą reputacje, legalizacje w krajach unii europejskiej i stanów zjednoczonych. Ta licencja działa na całym świecie.

Warto również podkreślić, że mamy pełne zabezpieczenie naszych płatności. KAŻDA Twoja wpłata trafia na konto powiernicze TrustMayTravel w Barclays Bank (największy Brytyjski bank). TrustMyTravel firma finansowa zarejestrowana w Wielkiej Brytani, która ubezpiecza ponad 2000 różnych biur turystycznych na całym świecie.

Jestem przekonany, że każdy chce podróżować!

Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie na oszczędzanie na podróżach 25%. Dodatkowo jeśli lubisz często poznawać nowe miejsca znajdziesz tutaj ciekawe możliwości biznesowe, które pozwolą Ci podróżować jeszcze korzystaniej! Dodatkowo jest to świetna możliwość wygenerowania stabilnego dochodu! Zapisz się i poznaj szczegóły 🙂