Poznaj Różnice Pomiędzy Wakacjami,
a Rejsami!

Dodatkowo poznasz sposób na oszczędzanie 25%!

Największe MITY!

Poznaj największe mity rejsów wycieczkowych! Zobacz czy jest to coś dla Ciebie.

Róznice!

Dlaczego warto zastanowić się nad inną formą podróżowania niż standardowe wakacje?

Wygoda i komfort!

Zobacz, która forma podróżowania jest bardziej bezpieczena i wygodna?

Oszczędzaj 25%!

Oszczędzaj na podróżach poniżej stawek opublikowanych gdziekolwiek w Internecie lub stacjonarnie.

Czy warto podróżować z naszym klubem?

Poznaj opinie osób, które ze mną współpracują i korzystają z klubu.

Dla mnie możliwość podróżowania w formie podróży i wypoczynku jaką oferują statki wypoczynkowe jest nowym odkryciem, z którym już pozostanę zdecydowanie na dłużej. Dodatkowo Klub, który daje możliwość podróżowania w ten sposób, po prostu do mnie przemawia, ponieważ daje wiele możliwości z których już korzystam tj. wypracowane wakacje na koszt Klubu oraz dochód pasywny. Przyjemne z pożytecznym, a dzięki temu mogę sobie pozwolić na więcej i zdecydowanie częstsze podróżowanie.

Daniel Achtelik

Klub pozwolił nam w końcu spełnić marzenie o cudownych wakacjach. Dodatkowo bardzo dużym profitem dla nas była zniżka, która dostaliśmy ponieważ to co zaoszczędziliśmy na rejsie z klubem wystarczyło na pokrycie transportu do i z portu. Więc zamiast płacić za samolot dla całej rodziny klub opłacił nam lot. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak cudownego produktu i firmy, która robi wszystko by klient był naprawdę zadowolony. Gorąco polecamy i wiemy, że w tym roku też będziemy korzystać z oferty klubu.

Kasia i Łukasz Stawscy

Rejsy wycieczkowe są dla mnie jedną z najpiękniejszych form podróżowania. Pływając statkiem serwuję dla siebie i swojej rodziny ogrom cudownych, pozytywnych emocji, które wpływają na budowanie naszych relacji, szczęścia i pięknych wspomnień. Każdy dzień jest dawką różnorodności zarówno krajorazu jak i kultury, a każdy wieczór to mnóstwo luksusowych atrakcji, artystycznych występów i doskonałej kuchni. Taka forma wypoczynku pozwala zwiedzać świat szybciej i wygodniej. Uzależnia…, bo za każdym razem chce się więcej!

Ania Mścichowska