Jak działa klub InCruises?

Obserwój nasz Fanpage:

jak działa klub incruises

Jak działa inCruises i jakie ma zalety?

Gdybyś mógł częściej korzystać z wakacji i płacić za to jedynie ułamek całej kwoty, czy nie byłaby to świetna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny? Jeśli byłoby możliwe udać się na luksusowe wakacje, a nawet zarobić na tym pieniądze, to byłbyś skłonny przyjrzeć się temu bliżej? 

Biznes, który ma misję i daje swoim uczestnikom dużo radości – oto właśnie główne hasło inCruises.

klub incruises

InCruises to jedna z największych na świecie społeczności podróżników, dostępna na zaproszenie. Posiada członków w ponad 204 krajach. 

Rejsy stały się niezwykle popularne i jest to najszybciej rozwijający się segment w branży turystycznej wartej 8 bilionów dolarów. Rejsy mają niesamowite zalety, na przykład to, że musisz tylko raz wypakować swoją walizkę, a Twój ultra luksusowy kurort przemieszcza się razem z Tobą po całym świecie. Masz całodobowy dostęp do najlepszej kuchni i wszelkich rozrywek. A co najważniejsze, rejsy są już teraz od 30% do 50% tańsze niż typowe wakacje w resortach. Teraz to doświadczenie jest jeszcze tańsze, dzięki niezwykłemu programowi członkowskiemu. Zdarza się, że członkowie inCruises oszczędzają już tysiące dolarów na swoim pierwszym rejsie, a jeśli kontynuują członkostwo mogą zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy w kolejnych latach.

InCruises stworzyło program wynagradzający za rekomendowanie firmy innym osobom. W ramach klubu działa tak zwany „rejsowy program członkowski”. Przy pomocy inCruises można zbudować prosperujący biznes. Polecanie może stać się Twoją pełnoetatową pracą pokazując korzyści dołączenia do klubu inCruises. Możesz zyskać dodatkowe dochody promując ten niezwykły produkt.

Jak działa incruises i jakie są z tego korzyści?

Możliwości, które daje inCrusies to przede wszystkim wakacje, na których możesz oszczędzić 25%!. Jeśli jednak zdecydujesz się być biznesowym członkiem inCruises, możesz czerpać więcej korzyści z podróżowania i zarabiać dodatkowe pieniądze.

Jak więc działa inCruises i jego system dotyczący zwykłego jak i biznesowego klubowicza?

Korzyści wynikające z bycia klientem są wyjątkowe. Po pierwsze możesz mieć dostęp do tysięcy rejsów, hoteli i kurortów na całym świecie w najbardziej atrakcyjnych cenach. Rejsy są w najniższej cenie na rynku. Za każde odłożone 100$ miesięcznie firma dokłada Ci dodatkowe 100 punktów bonusowych. Przez rok czasu Twoje oszczędności wynoszą 1200 PB, natomiast na Twoim koncie znajduje się już 2400 PB. Punkty bonusowe (PB) dają Ci możliwość obniżenia cen ofert w wyszukiwarkach, do których otrzymujesz dosep.

jak działa klub incruises

Jak działa inCruises dla klubowiczów partnerów? Taka osoba oprócz tego, że odkłada na swoje wymarzone wakacje dodatkowo zarabia, poprzez sprzedawanie członkostwa w klubie innym osobom.

Jeśli jesteś klubowiczem partnerem masz możliwość podróżowania jeszcze korzystaniej. Gdy zaprosisz 5 klubowiczów, firma przekazuje Ci co miesiąc 200 punktów bonusowych na Twoje wakacje.

Jak działa inCruises jeśli chcesz na nim zarabiać? Zasada jest prosta – im więcej osób zaprosisz do klubu, tym większe miesięczne korzyści z bonusu pasywnego i bonusu liderskiego możesz uzyskać.

Chcesz poznać szczegóły?

Stając się członkiem klubu InCruises otrzymujesz
dostęp 24h na dobę do specjalnej wyszukiwarki!
Wyszukiwarka służy do rezerwowania najciekawszych rejsów
spośród 5 tysięcy dostępnych ofert oraz hoteli i kurortów.

Jak działa wyszukiwarki w inCruises?

Otrzymujesz dostęp do specjalnych wyszukiwarek. Wyszukiwarka ekskluzywnych rejsów oferuje ponad 21 000 ofert oraz wyszukiwarka hoteli i kurortów spośród 200 000 ofert na całym świecie. Po zalogowaniu wchodzisz do zakładki „Cruises”, a następnie „Cruise Search” i tutaj możesz wyszukać konkretny rejs, który Cię interesuje. Rejsy dostępne są po całym świecie także wybór zależy tylko od Ciebie. Wyszukiwarki są bardzo intuicyjne i działają jak większość wyszukiwarek do rezerwacji na przykład Booking.com Wystarczy, że wybierzesz  termin, region, ilość nocy itp.

Możesz na przykład wybrać rejs po Morzu Śródziemnym, w interesującym Cię terminie terminie, na konkretną ilość dni. Dla porównania, rejs 8-dniowy dla jednej osoby po Morzu Śródziemnym, oferowany przez popularny portal rejsowy kosztuje około trzy tysiące sześćset złotych w najprostszej kabinie. Jeśli jesteś jednak klubowiczem inCruises ten sam rejs możesz mieć oszczędzając 25%, a tak naprawdę, biorąc pod uwagę walutę punktów bonusowych, którą dopłaca Ci inCruises, możesz oszczędzić jeszcze więcej. Wyobraź sobie luksusowy rejs statkiem w tak atrakcyjnej cenie.

Jak działa inCruises w kontekście bezpieczeństwa?

InCruises jest zarejestrowana w 5 z 4 wymaganych stanów Ameryki. Powstała dzięki trzem największym firmom, które produkują wielkie statki dla ogromnego rynku jakim są ekskluzywne rejsy wycieczkowe. Na dzień dzisiejszy firma współpracuje aż z 15 takimi firmami, dlatego mamy tak szeroką gamę wyborów rejsów.

Warto również wspomnieć, że inCruises jest honorowym członkiem międzynarodowego stowarzyszenia linii wycieczkowych CLIA i otrzymała aż 3 certyfikaty niezawodności. Co to dla nas oznacza? Jest to organizacja międzynarodowa zrzeszająca firmy, agencje i stowarzyszenia znajdujące się w globalnym  sektorze rejsów. Kontrola i certyfikacja CLIA daje nam dodatkowe gwarancje.

zabezpieczenia i współpraca incruises

InCruises posiada certyfikacje i potwierdzenia międzynarodowego sprzedawcy podróży SOT – Seller of Travel. Rejestracja w SOT oznacza, że firma przeszła wszystkie kontrole prawne, księgowe i podatkowe. Dzięki temu ma bardzo dobrą reputacje, legalizacje w krajach Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Licencja ta działa na całym świecie.

Warto również podkreślić, że masz pełne zabezpieczenie płatności. KAŻDA Twoja składka członkowska 100$ trafia na konto powiernicze TrustMayTravel w Barclays Bank (największy Brytyjski bank). TrustMyTravel to firma finansowa  zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, która ubezpiecza ponad 2000 różnych biur turystycznych na całym świecie.

Podsumowując jako klubowicz jesteś w PEŁNI ZABEZPIECZONY! Zapraszam na pokład 🙂

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artur Wiktor

Jestem fanem i pasjonatem podróży! Kiedy mam tylko możliwość staram się podróżować w nowe miejsca, aby poznać nowych ludzi, kultury, styl życia… Zawsze szukałem możliwości, gdzie będę mógł systematycznie oszczędzać na podróże i jednocześnie zarabiać. Jako klubowicz możesz mieć wakacje marzeń oszczędzając 25%! Chętnie wytłumaczę Ci sposób działania i opowiem o możliwościach wykorzystania dźwignii klubu InCruises, dzięki czemu możesz mieć bezkosztowe wakacje!

wakacje za darmo incruises