Jak mieć tańsze wakacje!?

Obserwój nasz Fanpage:

Tanie wakacje – świetny sposób, by poznać świat bez wydawania fortuny

W obecnych czasach istnieje wiele form podróżowania. Są wyjazdy i te bardzo luksusowe jak i zdecydowanie tańsze. Wszystko zależy od tego, jak i gdzie chcesz pojechać. 

Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba posiadać wielkiej fortuny, aby zobaczyć nawet najodleglejsze zakątki globu. Wakacje naprawdę można mieć bardzo tanio, wystarczą jedynie chęci i troszkę wysiłku.

Jak to zrobić?

Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest podróżowanie autostopem. Mogłoby się wydawać, że autostop istnieje od kiedy powstał transport na świecie. W mniej zamożnych krajach stał się głównym sposobem poruszania się, ze względu na brak dostępu do publicznych środków komunikacji. 

Obecnie autostop nabrał innego charakteru. Dzięki takiej możliwości młodzi ludzie decydują się na podróżowanie nawet w najdalsze zakątki świata, a przez to ich wakacje w dużej części stają się o wiele tańsze. Autostop to nowe doświadczenia, ciekawi ludzi i niezapomniane przeżycia prawie za darmo.

 

wakacje za darmo - autostop

Aby podróżować autostopem wystarczy kawałek kartonu, kciuk i dużo uśmiechu. Ta forma przemieszczania się stała się na tyle popularna, że praktycznie na całym świecie można spotkać autostopowiczów.  To zdecydowanie jedna z możliwości dla bardziej odważnych i niebojących się nowych przygód ludzi. W ten sposób tańsze wakacje stają się realne, ponieważ całość bagażu i „noclegu” można spakować w jeden plecak. 

Chcesz spróbować pierwszej przejażdżki autostopem? Wybierz się w góry lub nad morze, a potem, kto wie, może zechcesz podbić całą Europę przemieszczając się stopem? Pamiętaj, że do odważnych świat należy!

Jeśli jednak uważasz, że autostop to nie jest dla Ciebie dobra forma podróżowania ale chciałbyś mieć…

Chcesz mieć tanie wakacje? Skorzystaj z metawyszukiwarek i oszczędzaj na swoich podróżach!

Jeśli chcesz mieć dostęp do informacji o wielu tanich lotach w różne części świata, warto skorzystać z usług metawyszukiwarek, które w jednym miejscu pokażą Ci kilka opcji do wyboru. Sam zdecydujesz, którą wybierzesz. Najbardziej popularne wyszukiwarki  w Polsce to skyscanner i momondo. Dzięki tym wyszukiwarkom podróżowanie, nawet te dalekie, wcale nie musi być drogie, bez konieczności wydawania ogromnej sumy pieniędzy na bilety lotnicze.

wakacje za darmo - metawyszukiwarki

Tego typu metawyszukiwarki pomagają Ci znaleźć najodpowiedniejszą ofertę z tysięcy linii lotniczych i przekierują Cię na stronę danego przewoźnika lub platformę, na której dokończysz proces zakupu i zapłacisz za bilety. Poza tym takie wyszukiwarki mają mnóstwo trików, aby obniżyć cenę biletu, a tym samym przybliżyć Cię do tanich wakacji. Możesz bowiem oszczędzać na bagażu, ustawiając alarmy cenowe, poprzez wybór najtańszego miesiąca, wybór wakacji poza sezonem itp. 

Takie wyszukiwarki przekierują Cię na konkretne platformy danych linii lotniczych. Kupując bilety w ten sposób zapłacisz mniej ponieważ cena biletów w dużej mierze będzie zależeć od podatków danego kraju.

WAŻNE! Pamiętaj, że tego typu wyszukiwarki najniższą cenę podają za pierwszym razem! Każde kolejne wejście z tego samego IP (komputera) zwiększa cenę. Dlatego jeśli sprawdzasz wyszukiwania kilka razy to musisz się z tym liczyć. Jeśli już podjąłeś decyzje o rezerwacji zmień IP, wejdź z innego komputera, szukaj z aktywnym VPN lub rezerwuj kolejnego dnia.

Nie tylko wyszukiwarki sprawiają, że możesz mieć tanie wakacje. Warto również korzystać z kart danych linii lotniczych i zbierać punkty za każdy przebyty lot ( tak zwane miles&more). Jeśli często latasz daną linią warto pomyśleć o takiej karcie i zbierać punkty, dzięki którym kolejną podróż będziesz mieć dużo taniej. 

Ok. Wiesz już zatem z czego należy skorzystać, aby zaoszczędzić na swoich wakacjach. A gdyby tak istniał system, który pomaga Ci nie tylko podróżować za grosze ale i na tym zarabiać?

Tanie wakacje? Skorzystaj z propozycji firmy incruises, zwiedzaj świat i zarabiaj!

InCruises to młody gracz na rynku. Firma pojawiła się w 2015 roku, ale już ugruntowała swoją pozycję jak wiarygodny partner. Liczba członków klubu jest szacowana na PONAD MILION, są to obywatele z całego świata.

wakacje za darmo z incruises

Dzięki inCrusises zarabiasz pieniądze podróżując. Czy może być coś lepszego?

Aby mieć tanie wakacje z inCruises i stać się członkiem klubu musisz bezpłatnie zarejestrować się na stronie tutaj>. Oznacza to, że nie są wymagane opłaty za wstęp. Natomiast aby w pełni korzystać z pakietów, jakie firma oferuje należy wnieść miesięczne opłaty członkowskie, które wynoszą 100$. Jeśli taka kwota wydaje Ci się znacząca, pamiętaj, że natychmiast zmienia się ona w 200$ punktów bonusowych, które możesz wykorzystać na wycieczki, hotele i kurorty oferowane przez inCruises. W rzeczywistości 100$ jest to Twój wkład w wymarzoną podróż luksusowym statkiem, która wzbudza ogromne zainteresowanie.

Dalej uważasz, że taka propozycja wcale nie jest korzysta?

InCruises przekaże Ci 200 punktów bonusowych co miesiąc, jeśli Ty zaprosisz 5 osób, które również aktywują swoje członkostwo. Czy to nie brzmi dobrze?

Jeszcze bardziej interesującą i korzystną ofertą jest partnerstwo, dzięki temu otrzymasz wszystkie przywileje oferowane przez inCruises, możesz zarobić i zaoszczędzić na rejsach wycieczkowych. Stopniowo Twoje podróże staną się nie tylko o wiele korzystaniejsze finansowo, ale także wygenerują dodatkowy dochód! Jednak pamiętaj, że to zależy od Twojego zaangażowania.

Chcesz poznać szczegóły?

Stając się członkiem klubu InCruises otrzymujesz
dostęp 24h na dobę do specjalnej wyszukiwarki!
Wyszukiwarka służy do rezerwowania najciekawszych rejsów
spośród 21 tysięcy oraz 200 000 hoteli i kurortów.

Dlaczego inCruises postawiło na podróże statkami? 

Po pierwsze tego typu wycieczki są około 30-40% tańsze, niż te w typowym resorcie. Dodatkowo przemieszczając się można zobaczyć zdecydowanie więcej miejsc – raz pakujesz walizkę, a Twój luksusowy kurort podróżuje z Tobą po całym świecie. inCruises współpracuje z około 13 liniami rejsowymi na całym świecie. 

Czyż  nie pięknie byłoby mieć tanie wakacje i jeszcze na nich zarabiać?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artur Wiktor

Jestem fanem i pasjonatem podróży! Kiedy mam tylko możliwość staram się podróżować w nowe miejsca, aby poznać nowych ludzi, kultury, styl życia… Zawsze szukałem możliwości, gdzie będę mógł systematycznie oszczędzać na podróże i jednocześnie zarabiać. Jako klubowicz możesz mieć wakacje marzeń oszczędzając 25%! Chętnie wytłumaczę Ci sposób działania i opowiem o możliwościach wykorzystania dźwignii klubu InCruises, dzięki czemu możesz mieć bezkosztowe wakacje!

wakacje za darmo incruises